Wie zijn wij als Pinkstergemeente Jozua
en
Wie zijn wij als leiding van deze Pinkstergemeente:
Wij zijn als Pinkstergemeente Jozua:
Aan God gehoorzaam en onderworpen aan Hem
Met Jezus in relatie en volgen Zijn voorbeeld als Zijn leerlingen
Door de Heilige Geest geleid en worden door Hem onderwezen
Met elkaar verbonden om samen te geloven en samen te werken
In de wereld om Gods liefde te delen in Hatert en in onze omgeving
Dit zijn onze 5 pijlers God, Jezus, Heilige Geest, Elkaar en de Wereld
Wie wij zijn als leiding van de Pinkstergemeente Jozua:
Op dit moment vormen wij met twee oudste echtparen de leiding van deze gemeente:
Hallo, wij zijn Nick en Ank Selders
Wij mogen deze pinkstergemeente als voorgangersechtpaar dienen. We wonen in het gezellige Noord-Limburgse stadje Gennep. Ons adres is Noordwal 24, 6591BC Gennep. We hebben samen vier dochters mogen ontvangen en zijn inmiddels een trotse opa en oma van 7 kleinkinderen.
Hoi, hoi,
Wij zijn Paul en Juderika Smit
Samen mogen wij oudsten zijn in de Jozua gemeente en zo de gemeente te dienen.
Wij wonen in Gennep aan het mooie riviertje de Niers.
Wil je ons in dit prachtige stadje bezoeken, kom dan na afspraak naar de Zwaluwstraat 7 6591WN Gennep.
Verder zijn wij de ouders van Samuël, Ismaël, Chenanja en Elisa.
We zijn als leiding samen met de gemeente één familie. Ieder met zijn of haar eigen rol. We geloven dat we allemaal door God geschapen zijn met gaven en talenten. Leiderschap is daarin, net als elke andere gave, een gave van God aan de gemeente.
De leiding is verantwoordelijk voor het leiden, verzorgen en bedienen van de gemeente volgens de aanwijzingen en principes uit Gods Woord en door te luisteren naar Zijn stem.
We willen Gods wil doen.
Als oudste echtparen willen we gezamenlijk Zijn veelkleurigheid laten zien.
En als leiders willen we ons laten leiden door de Heilige Geest. En hebben we een geestelijke verantwoordelijkheid voor de leden en de vaste bezoekers (Indien aangegeven als vaste bezoeker)
Leiders leiden
Leiders leiden de kudde naar plekken waar God hen roept. Als oudsten willen we de gemeente daarin voorgaan: luisteren naar wat Gods Geest ons ingeeft en doen wat Hij zegt. Dat betekent soms, dat we veilige kaders loslaten en verder gaan. We zijn ons bewust van Jezus’ opdracht om alle mensen in aanraking te brengen met het goede nieuws. Daarom willen we niet alleen op onszelf gericht zijn, maar ook naar buiten gaan.
Leiders verzorgen
Leiders verzorgen de kudde. Gods Woord houden we ten alle tijde voor ogen. Dat is goed voedsel voor de gemeente. We verlangen ernaar mensen tot geestelijke volwassenheid te brengen. Mensen tot volle bloei te zien komen, tot zegen van de gemeente
Leiders beschermen
Als oudsten team hebben we een veilige atmosfeer voor ogen, waarin een ieder mag zijn wie hij of zij is.
Er is een cultuur van elkaar eren en respecteren, waar nodig, zullen we bij sturen.
Om dit te ondersteunen hebben we een protocol voor een veilige kerk..